Bazen evinizde veya iş yerinizde değişiklikler yapmak istersiniz. Bazen bir balkon duvarını kırarak balkonu odaya dahil etmek, bir duvarı kırıp odanın kullanışlılığını arttırmak, bahçenizin yerine gelişi güzel derme çatma olarak atılmış şap betonunu kırdırmak ve parke döşemek, bahçe duvarını yıkmak veya kırdırmak istersiniz. İşte bu ve benzeri durumlarda her türlü beton, duvar ve şap kırımı için uzman ekibimiz hizmetinizdedir.

Duvar Yıkım ve Kırımı

Duvar yıkım ve kırım işi bazen basit bir iş olmakla birlikte bazen de çok tehlikeli bir iş olabilmektedir. Örneğin evinizin bir odasını daha geniş ve kullanışlı hale getirmek için odanızın balkon duvarını kırmak genellikle kolay bir iştir. Ancak bir çiftliğin, yazlık evin, yalının 6 metre yüksekliğindeki duvarının yıkım ve kırımı o kadar kolay değildir. Çünkü hatalı yapılan çalışmalar neticesinde duvar insanların üzerine yıkılabilir ve can kayıpları yaşanabilir. Ya da bir inşaatın istinat duvarının yıkılması gerektiğini düşünelim. İstinat duvarı herkesin de bildiği gibi toprağın kaymasını engellemek için yapılan duvarlara verilen isimdir. Bu duvarların plansızca bilinçsiz kişiler tarafından yıkılmaya çalışılması toprağın kayarak can ve mal kaybına neden olmasına sebep olabilir. Bu nedenle küçük büyük her türlü duvar yıkım işinizi uzman, techizatlı duvar yıkım ve kırım ekibimiz ve duvar yıkım kırım iş makinelerimiz ile hızlıca hallediyoruz.

Her türlü duvar yıkım ve kırım işi için bizden fiyat alabilirsiniz.

??ap ve Beton Kırımı

??ap ve beton kırımı bizim işimiz. Her türlü beton ve şap kırım işini uzman ekibimiz ile en hızlı ve ekonomik bir şekilde tamamlıyoruz. Fabrikaların zeminine atılan şap beton kırımı, diğer beton kırım işleri için bizden fiyat almadan iş yaptırmamanızı tavsiye ediyoruz. Ayaz Yapı ve Nakliyat olarak size en uygun fiyatlara beton ve şap kırımı yapacağımızdan emin olabilirsiniz. İstanbul'un her yerine şap ve beton kırım hizmetimiz vardır. İstanbul'un tüm ilçelerinden bizi arayarak yıkım ve kırım yaptırabilirsiniz.

Yıkım ve kırım molozunu ne yapıyoruz?

Moloz atım hizmetimiz kapsamında yıkım kırım nedeniyle oluşan moloz atıklarınızı toplayarak belediyelerin belirlemiş olduğu moloz döküm sahalarına döküyoruz. Böylece doğanın daha yaşanılabilir olmasına ve gelecek kuşaklara daha temiz ortamlar bırakabilmek için uğraşıyoruz. ??ap kırım molozu atımı, beton kırım molozu atma, duvar yıkım ve kırım molozu atımı için aynı işlemleri yapıyoruz. Aksi halde zaten kaçak dökümlere 2872 sayılı çevre kanununa göre 50 bin 975 TL idari para cezası kesilmektedir. Bu ceza tüzel kişiler için 150 bin 975 TL olarak belirlenmiştir.

Yıkım ve kırım görselleri:

Kepçe ile şap kırımı

kepçe ile beton şap kırımı demirli


Hilti ile şap kırımı

insan gücü hilti ile şap kırımı beton


İş makinası ile beton şap kırım işi

Bir başka iş makinasıyla şap kırım işi


??ap/beton/duvar yıkım ve kırım ekibi

??ap/beton/duvar yıkım ve kırım ekibi