Kiralık mini ekskavatör arıyorsanız size Ayaz Yapı ve Nakliyat Limited ??irketi olarak 1999'dan bu yana olduğu gibi en hızlı ve en ekonomik hizmeti vermeye devam ediyoruz. Ekskavatörler küçük ama çok işlevli iş makinalarıdır. küçük boyutuyla alçak tavanlı kapalı alanlarda, inşaatlarda, toprak ve taşlı yollar gibi her türlü koşullarda çalışabilirler.

Mini ekskavatörler ataşman olarak tabir edilen aparat değişimleri sayesinde çok amaçlı olarak kullanılabilirler. Ayrıca adından da anlaşılacağı üzere mini boyda olması küçük, dar ve alçak tavanlı alanlarda her türlü işinizi kiralık mini ekskavatör iş makinelerimiz sayesinde hızlı ve rahat bir şekilde halledebilirsiniz.

Kiralık Mini Ekskavatör Fiyatları

Kiralık iş makinası fiyatları saatlik, günlük ve aylık olarak ayrı ayrı hesaplanabilmektedir. Kiralık mini ekskavatör fiyatları da saatlik, günlük ve aylık olarak belirlenmektedir. Kiralık mini ekskavatör ücretlerine genelde operatör ücreti de dahildir. Ancak bu anlaşmaya göre değişebilir. Mini ekskavatör kiralama fiyatlarını belirleyen bir diğer husus yakıt ücretinin kime ait olduğu ve ekskavatörle birlikte istenen ataşmanlardır. İstenen ataşman sayısı arttıkça mini ekskavatörün özellikleri ve bu ataşmanların bakım maliyetleri artacağından kiralama fiyatı da artacaktır.

Kiralık mini ekskavatörlerin net fiyatları hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Ancak fiyat aralığını gösteren tablo aşağıdaki gibidir.

KİRALAMA SÜRESİKİRALAMA FİYAT ARALI??I*
SAATLİK KİRALAMA100 - 400 TL
GÜNLÜK KİRALAMA400 - 1000 TL
AYLIK KİRALAMA4000 - 10000 TL

*Bu tablo kiralanacak mini ekskavatörün özelliklerine, yakıtının kim tarafından karşılanacağına göre minimum ve maksimum fiyatları göstermektedir. Ayaz Yapı Nakliyat Limited ??irketi bu fiyat aralığını değiştirme hakkını saklı tutar.

Kiralık Mini Ekskavatör Özellikleri

KİRALIK MİNİ EKSKAVATÖR KIRICI ATA??MANI

Kiralık mini ekskavatörlerimizin kepçesini/kovasını bir kırıcıyla değiştirerek her türlü sert cisim kırımlarında kullanabilirsiniz. Mini ekskavatör kırıcısı hidrolik olduğu için çok güçlüdür ve beton, duvar, şap, asfalt ve kaya gibi cisimlerin kırımını kolayca yapabilirsiniz. Ataşman değişimi pimli olduğundan çok basittir. Zaten kiralama yaptığınızda genellikle operatör de gönderdiğimiz için teknik bilgileri bilmenize gerek yoktur. İşinde uzman operatörlerimiz bu değişimi kolayca yapabilmektedir. Kiralık matkap uçlu ekskavatörlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

kiralık matkap uçlu mini ekskavatör

Ayrıca eğer toprakta veya toprak gibi yumuşak bir zeminde delik açmak istiyorsanız, matkap ataşmanı ile bunu kolayca yapabilirsiniz. Kiralık matkap uçlu mini ekskavatör fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

KİRALIK KAZICI KOVALI MİNİ EKSKAVATÖR

Kazıcı kovalı mini ekskavatör filomuz ile büyük kepçenin girmeyeceği alanlarda veya küçük çaplı işlerde size en hızlı ve en ekonomik iş makinası teminini sağlıyoruz. Kazıcı kovalı mini ekskavatör hem kepçe kadar maliyetli değildir, hem de bir kepçenin giremeyeceği yerlere girebilir. Eğer benim işimi kepçe yerine mini ekskavatör de görür diyorsanız, daha uygun fiyata işinizi halledebilirsiniz. Ancak mini ekskavatör benim işimi görmez diyorsanız kiralık kepçe sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Saatlik, günlük ve aylık kazı fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

Tesviye Kovası

Ayrıca dilerseniz tesviye kovası ile yer tesviyesi ya da yükleme de yapabilirsiniz. Tesviye kovası ise sağdaki gibidir. Tesviye kovalı kiralık mini ekskavatör fiyatlarımızı öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçin.ekskavatör çeşitleri nelerdir?