paletli, lastik tekerlekli, kırıcılı, eksavatörlü, yükleyici loader ve forklift amaçlı kiralık bobcatlerBobcat kiralama hakkında bilgi vermeden önce bilmeyenler için öncelikle bobcat olarak tabir edilen iş makinesinin ne olduğundan ve ne amaçlarla kullanıldığından kısaca bahsetmek gerekir.


Bobcat nedir ve ne amaçla kullanılır?

İnşaatlarda, gündelik hayatta ve iş yerlerinde küçük işler için kullanılan çok özellikli iş makinesidir. Bobcatler çeşitli aparatlarla çok fonksiyonlu hale gelebilirler. Bu aparalarla bobcatler loader (yükleyici), forklift, kırıcı, kazıyı, forklift ve çim ekme makinesi gibi çok amaçlı olarak kullanılabilirler.

Yani bobcat denilen iş makinaları hafriyat yükleme, palet indirip bindirme, beton kırma ve toprağı kazma gibi amaçlar için kullanılabilir.

Kiralık Bobcat Türleri

1999 yılından bu yana 18 yıldır Türkiye'nin lider bobcat kiralama firması olan Ayaz Yapı ve Nakliyat Limited ??irketi siz değerli müşterilerine her türlü kullanım amacına uygun bobcat iş makinalarını en uygun fiyatlarla kiralamaktadır. Bobcatlerin saatlik, günlük ve aylık kiralama ücretlerini belirleyen en önemli etkenlerden biri bobcatin kapasitesi ve özellikleridir. Bobcat türlerimize ait görsel şu şekildedir.

aparatlı bobcat çim biçme, palet yükleme, delme, kırma, süpürme, hafriyat

Yukarıdaki resimden de görüldüğü üzere bir bobcatin yapabileceği işleri aparatlarına bakarak anlayabilirsiniz. Kiralık bobcatler, yer süpürme, yer delme, çim biçme, palet indirip bindirme, toprak yükleme ve kazma, duvar kırma gibi her türlü işi yapabilmektedir. Kendisi küçük olsa da işlevsellik bakımından son derece iş yarar mühendislik tasarımına sahiptir. Operatörleriyle birlikte bobcat kiralama fiyatları hakkında bilgi almak için bir sonraki başlığı okuyabilirsiniz.

Kiralık Bobcat Fiyatları

Bobcat fiyatları satın alma açısından kısa vadeli işler için çok yüksektir. Bu nedenle kiralık bobcat iş makinalarından oluşan bir sektör daha ortaya çıkmıştır. Bobcat kiralama fiyatlarını belirleyen çeşitli faktörler vardır. Örneğin bobcat yakıtını kimin karşılayacağı, bobcat operatörü istenip istenmediği, bobcatin paletli mi yoksa lastikli mi olduğu, bobcat ile birlikte hangi aparatların istediği fiyatı belirleyen unsurlardır.

Aşağıdaki fiyat tablosu operatör dahil, yakıt hariç fiyat aralığıdır. Bobcat'in kaldırma kapasitesine, paletli olup olmadığına ve istenen aparatlara göre fiyatlar bu aralıkta değişmektedir. Net fiyat almak için sitemizin iletişim bölümünde bulunan telefon numaralarından bizi arayınız.

Bobcat kiralama amaçları şu şekillerde olabilmektedir. Forklift bobcat kiralama, mini eksavatör bobcat kiralama, mini bobcat yükleyici kiralama, bobcat trencher kiralama, bobcat s250 kiralama olarak değişmektedir.

KİRALAMA ??EKLİKİRALAMA FİYATI ARALI??I
Saatlik100 - 300 TL
Günlük400 - 700 TL
Aylık5000 - 9500 TL

Kiralık Bobcat Operatörünün Önemi

Kiralanan bobcat operatörünün işinde tecrübeli olması iş güvenliği ve zaman tasarrufu açısından çok önemlidir. Çünkü bobcat kullanımı yüksek dikkat ve hassasiyet isteyen bir iştir. Bu nedenle bobcat kiraladığınız firmanın operatörlerinin tecrübeli olduğuna dikkat etmelisiniz. Aksi halde işleriniz yavaşlayacak ve olası kazaların gerçekleşme ihtimali artacaktır. Bobcat kiralarken biz size operatörü de birlikte vermekteyiz. Bu nedenle Ayaz Yapı ve Nakliyat Ltd.'den kiraladığınız tüm bobcat operatörleri yılların verdiği tecrübeye sahip ve işini dikkat ve titizlikle yapan operatörlerdir.


Kiralık JCB kepçeler hakkında bilgi almak için tıklayınız.