Teklif Formumuz Hizmete Girmiştir

Teklif Formumuz Hizmete Girmiştir

www.ayazyapinakliyat.com yenilenen arayüzüyle hizmetinize girdikten sonra, teklif formunu da siz değerli müşterilerimiz için hizmete almıştır. Teklif formumuzu kullanarak hizmetlerimiz ile alakalı olarak fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz. Teklif formumuz sizden sadece gerekli olabilecek olan bilgileri alır. Böylece sıkılmadan hızlıca teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Teklif formumuzu 7/24 kullanabilirsiniz. Talebinize istinaden ortalama olarak 0-2 saat içerisinde size dönüş yapılacaktır. Teklif formunda adınızı, soyadınızı, telefon numaranızı, hangi il ve ilçede hizmet almak istediğinizi ve almak istediğiniz hizmet ile alakalı detaylı bilgiler verebilirsiniz.

Not: 0-2 saat olarak belirtilen dönüş süresi, mesai saatleri içinde geçerlidir.

Teklif formumuzu kullanarak teklif alabileceğiniz gibi telefon numaralarımızdan bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Teklif formunda dikkat etmeniz gereken en önemli şey telefon numaranızın ve almak istediğiniz hizmetin açıklaması doğru olmasıdır. Çünkü nakliyat, tadilat, dekorasyon, alo moloz hattı ile moloz atım hizmetleri gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz. Hangi hizmeti almak istediğinizi bilmeden size doğru bir teklif veremeyiz.

Hizmet sayfalarımız

Sitemizin en altında bulunan butona tıklayarak teklif formumuzu kullanabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum Yap