Bobcat açılır kova ve beko yükleyici ataşmanı hakkında bilgi almak ve bu aparatlara sahip bobcat iş makinası kiralamak için tıklayın.
İş Makineleri ve Özellikleri
2017-09-17 21:55:23
BOBCAT AÇILIR KOVA ve BEKO ATA??MANI

BOBCAT AÇILIR KOVA ve BEKO ATA??MANI

Bobcat açılır kova ve Beko ataşmanı ile araziler de veya şantiye alanlarında pek çok işi aynı anda yapmanız mümkün hale gelmektedir. Çok fonksiyonlu özellikleri ile her iki iş makinesi de birçok görevi yerine getirebilmektedir.

Bobcat Açılır Kova

Taşıdığı kovayı çok fonksiyonlu olarak kullanabilmesi, iş makinasını ön plana çıkarmaktadır. Kovanın açılır özelliğinin bulunması sayesinde yük taşıması, nakliyesi veya farklı alana boşaltımı kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir. Bobcat açılır kovaya sahip olmasından dolayı açık arazilerdeki molozların taşınması, toparlanması ve biriktirilmesi gibi çeşitli faaliyetleri kolayca yerine getirebilmektedir. 

Arazi ve şantiyelerde uygun olan birçok işi hızlı ve pratik olarak yerine getirebilmesi en çok kullanılan iş makineleri arasında yer almasını sağlamaktadır. Küçük boyutlara sahip olmasından dolayı taşıyabileceği ve nakliye edebileceği yük sınırını aşmamak kaydıyla güvenli kullanım imkanı sağlamaktadır.

Küçük boyutlara sahip olmasından dolayı dar alandaki çalışmalarda kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Güçlü hidrolik basıncı sayesinde kovanın tamamı yüksek ağırlıkları taşıyabilecek kapasitededir. Kovanın bir diğer avantajı ise açılabilir özellikte olmasıdır. Bundan dolayı her seferinde kovanın tamamen doldurularak taşıma, boşaltma ve yükleme işlemleri tam kapasite ile gerçekleştirilebilir. Kazıma fonksiyonu sayesinde, taşınacak malzemeyi ortaya çıkararak, ek iş makinesi kullanımına gerek kalmamaktadır. 

Beko Ataşmanı

Beko ataşmanı, kazma ve yükleme işlemlerinde en çok tercih edilen iş makineleri arasında yer almaktadır. Yüksek hidrolik basıncı sayesinde güçlü kazma işlemleri gerçekleştirerek hedeflenen derinliğe kısa sürede ulaşılabilmektedir.

Paslanmaz ve çelikten yapılan kazıyıcı kısmı uzun ömürlü kullanım imkanı sağlamaktadır. Beko ataşmanı ebatları dikkate alındığında derin çukurların kazılması, kazı esnasında ortaya çıkan toprak ve molozların yüklenmesi gibi faaliyetleri kolayca gerçekleştirebileceği anlaşılmaktadır. 

Kazma ve yükleme işlemlerinin güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesi için Beko ataşmanı ihtiyaç duyulacak iş makineleri arasında yer almaktadır. Sadece kazma işlemleri değil aynı zamanda çeşitli yükleme işlemleri de başarıyla gerçekleştirilebilmektedir. 

İş güvenliği gereklerini yerine getirmek adına zemine sabitlenen destek ayakları ile iş makinesi ve iş makinesi operatörü başta olmak üzere çevredeki tüm alanın güvenliğini sağlamaktadır.


3 Yorum

Yorum Yap